Комплексна антикорозійна обробка

Крім безпосереднього днища, комбінований захист днища включає пороги та арки коліс автомобіля. На першому етапі проводиться обробка полімерно-бітумним матеріалом МПБ-112 або полімерним шведським матеріалом Noxudol-1600. Їм обробляються відкриті місця, які активно взаємодіють із довкіллям. Матеріал на бітумній, гумовій, полімерній основі щільний, що забезпечує надійний захист днища не тільки від корозії, але від механічного впливу і навіть має ефект, що шумоізолює.

Для прихованих порожнин днища, таких як короба, найбільш оптимальним є просочуючий антикорозійний матеріали на масляній основі Rust-Stop. Крім того обробці Rust-Stop-ом підлягають нижні лонжерони та пороги. Антикорозійний матеріал має високу плинність і завдяки своїм просочуючим властивостями утворюють плівку. Ця плівка не пропускає ні повітря, ні вологу та уповільнює процес корозії металу автомобіля.

Якщо арки коліс автомобіля не захищені пластиковими підкрилками, ми рекомендуємо нанесення полімерно-бітумного матеріалу. Якщо ж підкрилки присутні, то прийнятні обидва матеріал — і просочуючий і полімерно — бітумний.